Best Portal Paylasım Forum Sitesi
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

YöNeTiMDeN MeKTuP Samar

[ Yönetim ]

YöNeTiMDeN MeKTuP 35125450
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

YöNeTiMDeN MeKTuP Samar

[ Yönetim ]

YöNeTiMDeN MeKTuP 35125450
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥Hoşgeldin; Misafir♥♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
YöNeTiMDeN MeKTuP UyeBestPortal Bu Forumda Yaşanıyor !
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
YöNeTiMDeN MeKTuP Giris

YöNeTiMDeN MeKTuP

2 posters
YazarMesaj
GKHAN
Moderatör
Moderatör
GKHAN

<b>Takımım</b> Takımım : YöNeTiMDeN MeKTuP 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 144
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0

Cüzdan
Para Para: 0
Odun Odun: 0

YöNeTiMDeN MeKTuP Empty
MesajKonu: YöNeTiMDeN MeKTuP   YöNeTiMDeN MeKTuP I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 9:42 pm

YENİ BİR DÖNEME HAZIRLANIYORUZ

Sevgili Galatasaraylılar,

Bir yılın emeğinin ve çabasının karşılığının alınacağı bir döneme giriyoruz. Avrupa'da ülkemizi temsil eden tek takım olarak, UEFA Kupası kulvarında yürürken, Süper Lig ve kupada hedefimiz olan şampiyonluk yolunda çok ciddi sınavlarla ikinci yarıya başlıyoruz. Profesyonel futbol takımımız, birçok talihsizliklerle ve sakatlıklarla boğuştuğu bir ilk yarının ardından ikinci yarıya başlıyor.

Yaşadığımız talihsizliklere bir son vermemiz halinde neler yapabileceğini göstermiş olan bir takıma sahibiz. Bu takımın hepimizden daha fazla desteği hak ettiğine inanıyorum. Süper Lig'in ikinci yarısında, Ali Sami Yen Stadı'nda boş koltuk görmeyeceğimize inanıyorum.

Sevgili Galatasaraylılar,
Aslantepe'de yapımı devam etmekte olan yeni stadımız Türk Telekom Arena için yoğun bir tempoda çalışmalar sürüyor. Bir yandan stadın inşaatı ilerlerken, bizler de kulüp olarak yoğun bir çalışma dönemine girdik. Medyadan takip ettiğiniz gibi, Türk Telekom Arena'nın loca ve VIP koltukları kombinelerinin pazarlaması için bir Satış Ekibi kuruluyor. International Stadia Group (ISG) ile imzaladığımız sözleşmenin, yeni dönemde işleri hangi profesyonellik düzeyinde ele almak istediğimiz konusunda fikir verdiğini sanıyorum. Nitekim Mart ayından sonra giderek hızlanan bir tempoyla, Türk Telekom Arena'nın kombine satışlarına da aynı profesyonel anlayışla başlanacaktır. Amacımız, Eren Talu-Alke-Dubai ortaklığının hedef olarak belirlediği inşaat bitim tarihi olan 29 Ekim 2009 tarihinden itibaren, en kısa zamanda kulüp olarak yapacağımız ilave hazırlıkların ardından Türkiye'nin en modern stadını 2010 yılı başında açılışa hazır hale getirmektir.
Kulübümüz açısından hayati önem taşıyan bütün bu sürecin, tüm dünyanın ağır bir ekonomik krizin içinden geçtiği bir döneme denk gelmesi bir talihsizlik olarak görülebilir. Ancak biz Galatasaray'ın gücüne, Galatasaraylıların renklerine ve kulüplerine olan sarsılmaz bağlılığına güveniyoruz.

Bu sürecin, artık önü açılmış, ekonomik anlamda rahatlamış ve Türkiye için yepyeni ve daha büyük hedeflere yürümeye hazır bir Galatasaray'ın ortaya çıkmasına yol açacağından kişisel olarak eminim.

Kulübümüzü aldığımız yerden daha ileri götürmek üzere yola çıktık. Galatasaray geleneğinin tarihsel mirası olan ileriye yönelik öncü kulüp olma misyonumuzu sürdürerek, Türk spor tarihinde yeni bir dönem açmaya hazırlanıyoruz.

Bu duyguyu sizlerle paylaşmaktan heyecan ve gurur duyuyorum.

Adnan Polat
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı
terlan
Banlandı
Banlandı
terlan

<b>Takımım</b> Takımım : YöNeTiMDeN MeKTuP 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0

Cüzdan
Para Para: 0
Odun Odun: 0

YöNeTiMDeN MeKTuP Empty
MesajKonu: Geri: YöNeTiMDeN MeKTuP   YöNeTiMDeN MeKTuP I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 5:29 am

sağol

YöNeTiMDeN MeKTuP
1 sayfadaki 1 sayfası