Best Portal Paylasım Forum Sitesi
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) Samar

[ Yönetim ]

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 35125450
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) Samar

[ Yönetim ]

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 35125450
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥Hoşgeldin; Misafir♥♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) UyeBestPortal Bu Forumda Yaşanıyor !
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) Giris

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..)

YazarMesaj
MayoneZ
Co-Admin
Co-Admin
MayoneZ

<b>Takımım</b> Takımım : Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : Diye Sorma
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Bateri Solo ;)
<b>Lakap</b> Lakap : MayoneZ

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) Empty
MesajKonu: Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..)   Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:20 am

Lag olduğu günler Kurtumuzu çıkarmıyoruz.
Kurtu 1.000.000 Altın karşılığında Stable (Atçı) dan alıyoruz. Çantamızsa ki kurta sağ tıklayarak oyuna çıkartıyoruz.
Sağ alt tarafta aşağıdaki şekilde kurta ait slot açılacak...

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) K2alr4

1. Kurta ait bilgilerin olduğu pencere Açılır.
2. Hiç bir işe yaramaz. biniliyor geyiklerine kanmayın sakın. Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 905264
3. Çantaya geri döner.
4. Bir yaratığa vururken bastığınızda yaratığa vurmayı keser ve sizi takip eder.
5. Bir yaratık seçip bastığınız da yaratığa saldırır.
6. Seçtiğinizde. Kırmızı bir çizgi olur ve siz bir yaratığa saldırdığınızda o saldırmaz.

Create Name tıkladığınızda kurda isim verirsiniz. Yalnız ismi yazdıktan sonra başka bir isim verme şansınız yok. İsim verirken dikkatli olun.
1. Kurdunuzun can değeridir. Sıfır olursa nalları diker. Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 592124 Sonuçta 50K zarara uğrarsınız.
2. HPG Kurdun açıkma durumu sıfırlanmadan doyurmanız lazım yoksa gene nalları diker. Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 844430 Haliyle gene 50K zarara uğrarsınız. HGP potla doyurabilirsiniz.
3. EXP bu kurdunuzun deneyim durumunu gösterir. Full olduğunda LVL atlar.
Ölen Kurdu canlandırma
Atçıdan alacağınız yeşil ağaç şeklindeki Grass of Life 50k ödeyerek alıyoruz.

Aldığımız Grass of Life a sağ tıklayınca mouse oku süslü bir oka dönüşecektir. Ardından ölü kurta sol tıklayınlıyoruz. Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 559126

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) 2qh6

diriltmek isteyip istemediğinize dair seçenek çıkacaktır. Yes diyoruz ve durdumuz dirilmiş oluyor.
Acıkan kurtu doyurma
Kurdun acıkma % si %30 un altına düşerse kurdun bütün özelikleri yarıya iner. Ancak %30 dan yukardayken kurdun özelikleri normaldir. Bunun içinde Atçıdan alacağınız. HGP pot ile kurtunuzu doyurabilirsiniz.

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..) Hgpau8

Kurtunuza HP potlardan alacağınız 660 lık Large Hp potlar canını doldurmak için yeterli olacaktır.İyi Oyunlar

Kurt,Maymun ve Sincap Rehberi (Resimli Anlatım..)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silk Alımı (Resimli Anlatım)
» Private Server Kurulumu [ Resimli Anlatım ]
» Pelerin Sembolü Ekleme [Resimli Anlatım]
» Party Türleri ve İPUÇLARI! (RESİMLİ)
» ss almak isteyenler bi bakın Türkçe yamasıyla bir program resimli anlatım