Best Portal Paylasım Forum Sitesi
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Samar

[ Yönetim ]

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip 35125450
Hosgeldin Misafir Kardesim.. Hemen Üye Ol ve Katıl Sende Bizden Ol.. Tek Yapman Gereken Üye Olmak..

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Samar

[ Yönetim ]

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip 35125450
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥Hoşgeldin; Misafir♥♥

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip UyeBestPortal Bu Forumda Yaşanıyor !
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Giris

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip

YazarMesaj
MayoneZ
Co-Admin
Co-Admin
MayoneZ

<b>Takımım</b> Takımım : Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 120
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 0
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : Diye Sorma
<b>İş/Hobiler</b> İş/Hobiler : Bateri Solo ;)
<b>Lakap</b> Lakap : MayoneZ

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Empty
MesajKonu: Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip   Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:54 pm

**Sevgilim Istanbul**

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Mkkfm1un2

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Capsub0

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Wol_errorBu Resim küçültülmüştür. Tam boyutunda 1024x925 Olarak Görmek için Tıklayınız 240KB.
Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Dde5jq

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Fileinforb9

Tür Dram / Gizem / Politik
Gösterim Tarihi :13 Nisan 2007
Yönetmen Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Msnconfusedvd8eçkin Yasar
Senaryo Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip Msnconfusedvd8eçkin Yasar Nedim Gürselİzzet Yasar, Nedim Gürsel(Kitap)
Görüntü Yönetmeni :Ertunç Şenkay
Müzik : Nikos Kypourgos
Yapım :2006 Türkiye/ Yunanistan / Bulgaristan , 103 dk.

OYUNCULAR
Karyofyllia Karabeti Alptekin Serdengeçti Nişan Şirinyan Köksal Engür Gülen Çehreli Erdinç Akbaş Nedim Saban Arto Arsenyan

İrini, Yunanistan'daki Albaylar Cuntası zamanında kaybolmuş İstanbul kökenli bir Yunanlı'nın kızıdır. Paris'te bir toplantıda tanıştığı Ali ise Türkiye'de gazetecilik yapmaktadır. Birbirlerinden çok etkilenen ikili, aşıklar şehri Paris'te başlattıkları aşklarını İstanbul'da devam ettirmek için bu büyülü şehre doğru yola çıkarlar.

Babasının da doğmuş olduğu bu topraklara karşı keşfetme duygusu ile karışık bir ilgi besleyen İrini için bu yolculuk çok anlamlıdır. İstanbul'un gizem dolu sokaklarında aşklarını besledikleri mutlu günleri ne yazık ki fazla uzun sürmeyecektir. Ali'nin bir gün aniden ve geride bir iz bırakmadan kaybolması, İrini'nin koskoca bir bilinmezde Kafka misali umutsuzca bir arayışa girmesine neden olacaktır.Sarı Tebessüm filmi ile bilinen Seçkin Yasar 'ın, yazar Nedim Gürsel'in kitabından uyarladığı Sevgilim İstanbul, İstanbul'u, aşkı ve gizemi keşfetmek isteyenler için ilginç bir çalışma olacağa benziyor.

Linkleri Görmek İçin Mesaj Atmalısınız!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url][/hide[/url]]

Sevgilim Istanbul (2007) DVDRip
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyarbakırspor 1-3 İstanbul B.B.
» İstanbul Tarihi Ve Resimleri
» Süt (2009) DvdRip-Xvid
» Kirpi (2009) DvdRip-XviD
» Tatil Kitabı (2008) DVDRip